Music Company

Wilki "Wszyscy Marzą o Miłości"

Koncert premierowy promujący

23 września ukaże się kolejny studyjny album Wilków zatytułowany „Wszyscy marzą o miłości”, z tego powodu, a także z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu,

27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz premierowe utwory takie jak np. „Liczysz się tylko Ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego.

Goście Specjalni:
PATRYCJA MARKOWSKA i SMOLASTY
 

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

A tak to wszystko się zaczęło….

Był rok 1992, całą Polskę opanowała Wilkomania, utwór Son of The Blue Sky zdobywał pierwsze miejsca wszystkich list przebojów, a zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele, był obiektem westchnień ówczesnych nastolatek.

W 2002 roku zespół zachwycił nowym albumem „4”, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak „Baśka” czy „Urke” zdobyły szczyty list przebojów.

Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak „Bohema”, „Love Story”, „Słońce pokonał cień”, „Here I am”, czy „Na zawsze i na wieczność”.

W 2009 roku ukazał się album MTV Unplugged, a trzy lata później po drobnych zmianach w składzie powstała płyta Światło i mrok. W 2016 WILKI wydały swój ósmy album – „Przez dziewczyny”. To najbardziej wesoły i rock’n’rollowy album w ich dyskografii.

Robert Gawliński odmłodził skład zespołu i zaprosił do współpracy swoich synów – Beniamina i Emanuela, a także młodego rockowego perkusistę Adama Krama.

Galeria

Obserwuj Nas na Social Media

Bądź na Bieżąco!

Zobacz, jakie projekty teraz prowadzimy i co się u nas dzieje.