Music Company

Obywatele Republiki

TRASA 2023

Obywatele Republiki po bardzo udanej i entuzjastycznie przyjętej inauguracji projektu , jaka odbyła się 15 października w Poznaniu, ruszają w dalszą trasę koncertową. To wyjątkowy projekt międzypokoleniowy, który łączy skład zespołu Republika i artystów, którzy niejednokrotnie poruszających utworów wykonywanych przez Grzegorza Ciechowskiego słuchali w młodości.
Na jednej scenie ponownie spotkają się: Leszek Biolik, Zbigniew Krzywański (z projektem Czarno-Białe Ślady, w którym zaśpiewa Jacek Bończyk), a także Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Julia Pietrucha, Błażej Król i muzycy zespołu Elements. Wyjątkowe połączenie artystycznych energii i doświadczeń życiowych pozwoliło stworzyć nowe, świeże interpretacje znanych i cenionych piosenek, uwielbianych przez fanów Republiki, ale także ważnych dla młodszych pokoleń. Pierwszy koncert odbędzie się 7 marca 2023 roku w Krakowie.

Dlaczego ten koncert jest wyjątkowy?

Październikowy koncert Obywateli Republiki pokazał, że teksty Grzegorza Ciechowskiego wciąż elektryzują i mówią o sprawach, które nic nie straciły na aktualności. Potwierdzili to zarówno wykonujący je artyści: Kaśka Sochacka, Piotr Rogucki, Renata Przemyk i Błażej Król, jak również żywo reagująca publiczność.  Poruszające interpretacje utworów: Zapytaj mnie czy cię kocham, Biała flaga, Odchodząc, Tak…Tak…To ja, Mamona jak i wielu innych piosenek z repertuaru Republiki, wykonane  z muzykami zespołu Elements, niewątpliwie nie dadzą o sobie zapomnieć osobom, które  zebrały się w poznańskiej Sali Ziemi. 

Ważnym punktem programu był występ projektu Czarno-Białe Ślady w składzie: Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak i Jacek Bończyk, którzy wspólnie zaprezentowali m.in. Tu jestem
w niebie, Przeklinam się za to czy Śmierć w bikini.
Poznański koncert pokazał, że twórczość Republiki nie tylko jest niezmiennie ważna, ale także ma w sobie moc, która pozwala w trudnych czasach łączyć pokolenia. Dlatego też w 2023 roku projekt Obywatele Republiki będzie można zobaczyć ponownie m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Sopocie. Oprócz Piotra Roguckiego, Błażeja Króla, Renaty Przemyk pojawi się także Julia Pietrucha, goście specjalni i twórcy projektu Czarno-Białe Ślady.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Artyści

Kuba Badach

Front-End Dev

Galeria

Od pomysłu do Realizacji.
To Nasza Misja!

Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny.
Skontaktuj się z Nami!