Music Company

Kabaret Hrabi " Lubię To! "

Kabaret Hrabi w programie ” Lubię To!” Trasa Letnia 2024  już w sprzedaży!

Program „Lubię to!” to kompilacja skeczów i piosenek, ze wszystkich programów kabaretu Hrabi. Gdy się coś lubi, można to grać wiecznie. Bywają skecze świetne, docenione przez publiczność, ale nie ukochane przez samych artystów. Dobraliśmy jednak takie skecze i piosenki, które sprawiają przyjemność także i nam. Dając jednocześnie szansę widzom, którzy poznali Hrabi niedawno, by zobaczyli je po raz pierwszy.

Jest na bieżąco aktualizowany, zawiera również elementy improwizowane, zatem można spokojnie przyjść na niego kilka razy, bo za każdym razem odkryjecie w nim coś innego. Ten spektakl to jednak przede wszystkim ekskluzywna podróż sentymentalna i niech taką będzie.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

www.hrabi.pl

Oficjalni partnerzy sprzedażowi: ebilet.pl, biletyna.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl,  

zamówienia grupowe: bilety@musiccompany.pl

Bilety

Wielkie show!

Kabaret Hrabi & Goście  w programie ” Lubię To”

W programie „Lubię to!” Kabaret Hrabi po raz pierwszy w swojej historii wystąpili we wspólnych skeczach ze swoimi wieloletnimi przyjaciółmi scenicznymi, z którymi do tej pory mijali się jedynie w garderobach. Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski i Piotr Głowacki oraz Dawid Dziarkowski.

Warszawa, Gdynia, Wrocław – te trzy miasta miały okazję gościć Kabaret Hrabi &Goście w ramach spektakli „Lubię To”! To był czas pełen śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

Galeria

Obserwuj Nas na Social Media

Bądź na Bieżąco!

Zobacz, jakie projekty teraz prowadzimy i co się u nas dzieje.