Music Company

Koncert Muzyki Filmowej

w wykonaniu Orkiestry Maximus i chóru Sound’n’Grace 

Już 10 października w COS Torwar w Warszawie Koncert Muzyki Filmowej!

Koncert Muzyki Filmowej to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które przenosi nas w świat filmowych bohaterów i ich niezwykłych historii. Orkiestra MAXIMUS pod kierownictwem cenionego dyrygenta Michała Kocimskiego wraz z Chórem Sound’n’Grace, łączy na scenie nieprzeciętnych artystów i przeprowadza nas przez dzieje kina, prezentując słynne tematy muzyczne. W repertuarze znajdują się hity ze znanych dramatów, komedii, filmów akcji czy romansów. Podczas koncertu pojawią się utwory z filmów takich, jak „Rocky”, „Titanic”, „Ojciec chrzestny”, „Shallow”, czy „Ostatni Mohikanin”.

Oficjalni partnerzy sprzedażowi: ebilet.pl, biletyna.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl,  

zamówienia grupowe: bilety@musiccompany.pl

Więcej o projekcie

 Koncert Muzyki Filmowej

Orkiestra Maximus to grupa profesjonalnych muzyków, którzy tworzą sztukę na najwyższym poziomie. Charyzmatyczny dyrygent dopełnia całości, a aranże przez niego przygotowane pozwalają artystom wydobyć z instrumentów paletę barw i dźwięków, dzięki czemu publiczność przenosi się w magiczny świat.

Orkiestra powstała z inicjatywy producenta, a zarazem właściciela Agencji Artystycznej IDEA ART Huberta Ziętala i kierownika muzycznego/dyrygenta Michała Kocimskiego. Połączyła ich pasja do tworzenia i miłość do muzyki.

Sound’n’Grace to chór, który przez prawie 20 lat istnienia na scenie muzycznej, zdobył serca słuchaczy w całej Polsce. Historia grupy sięga 2005 roku, kiedy to Kamil Mokrzycki i Anna Zaczek-Biderman, stworzyli jedyny w swoim rodzaju, unikatowy duet dyrygencki i zaprosili do współpracy zdolnych wokalistów. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy pop, gospel, funk, soul, groove oraz r’n’b. Stanowi połączenie muzycznych indywidualności w idealnej harmonii i ekspresji, które tworzą niesamowitą energię na scenie.

Wykonawcy: Orkiestra Maximus,  Michał Kocimski – dyrygent, Chór Sound’n’Grace, Katarzyna Łaska – solistka , Fabiola Samborska – prowadzenie koncertu

Przenieś się do świata filmów​

Obserwuj Nas na Social Media

Bądź na Bieżąco!

Zobacz, jakie projekty teraz prowadzimy i co się u nas dzieje.