Music Company

Kombii 40 - lecie

Trasa koncertowa

Z okazji 40 lecia współpracy dwóch wspaniałych muzyków Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka zorganizowaliśmy trasę 14 koncertów. 

Muzyka duetu Skawiński & Tkaczyk rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A., Skawalker

Koncerty pt: KRÓLOWIE ŻYCIA to iście ponadczasowe wydarzenie, które odbyło się w 7 miastach na największych scenach. 

 

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Dlaczego ten koncert jest wyjątkowy?

Podczas koncertów nie zabrakło niespodzianek. W Opolu, Częstochowie i Katowicach gościem specjalnym był Michał Szpak, który razem z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem, wykonał doskonale znane publiczności hity z repertuaru zespołu O.N.A. oraz przebój z Eurowizji „Color of your live”.

Na koncertach w Katowicach, Poznaniu, Kaliszu, Łodzi i Wrocławiu gościem specjalnym była Ruda z Red Lips, która brawurowo zaśpiewała przeboje z repertuaru O.N.A.: „Kiedy powiem sobie dość”, „Drzwi”, „Znalazłam”.

KRÓLOWIE ŻYCIA. JUBILEUSZ 40-LECIA DUETU SKAWIŃSKI & TKACZYK

To trasa koncertowa łącząca wielkie nazwiska i… pokolenia artystów. 

Podczas koncertów gośćmi specjalnymi byli: Agnieszka Chylińska, Margaret, Ruda z Red Lips, Doda, Małgorzata Ostrowska, Jan Borysewicz, Michał Szpak. Skawiński & Tkaczyk i wiele innych. 

Największym wyzwaniem było dla nas stworzenie spójnego obrazu dopasowanego do indywidualnego charakteru każdego artysty. 

14 różnych scen wymagało on nas indywidualnego podejścia do każdego miejsca, zapewniając jednocześnie indywidualny rys całej trasy.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Zobacz i posłuchaj

Obserwuj Nas na Social Media

Bądź na Bieżąco!

Zobacz, jakie projekty teraz prowadzimy i co się u nas dzieje.