O trasie koncertowej

Blue Cafe – DOUBLE SOUL TOURBlue Cafe rusza w trasę DOUBLE SOUL TOUR Zespół wykona premierowe utwory z najnowszej płyty Double Soul oraz swoje największe hity. W trasie będą towarzyszyć formacji czołowi, polscy muzycy. W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

Najnowszy album Double Soul to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to "muzyka z duszą". Double Soul to kolejny zaskakujący album w dorobku Blue Cafe. Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. Double Soul to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż. Głos Dominiki urzeka i zaskakuje.

BILETY

22.05.18WarszawaSprzedaż zakończona
29.09.18 Wrocław kup bilet    info
30.09.18 Łódź kup bilet    info
24.11.18 Kraków kup bilet    info
30.11.18 Toruń kup bilet    info
01.12.18 Szczecin kup bilet    info

BILETY:
bilety24.pl, ticketlive!, ebilet.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, biletin.pl, bilety.fm, empikbilety.pl, going.pl, w kasie klubu Wytwórnia, sieci empik, saturn, media markt

Pobierz oświadczenie dla niepełnoletnich

Producent