Trasy Koncertowe

MUSIC COMPANY jest producentem oraz organizatorem największych tras koncertowych w Polsce.

Archiwum imprez masowych

15 hitów OPOLE

2019-05-04

Takich urodzin w Opolu jeszcze nie było! 15 Hitów na 15-lecie Polski w Unii Europejskiej! Przyjdź i posłuchaj największych przebojów w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej: Kayah, Grzegorz i Patrycja Markowscy, Ewelina Lisowska, Mesajah, Piotr Kupicha, Kasia Kowalska i wielu innych!

czytaj więcej

Roztańczony Śląski 2019

2019-05-02

Czwartek, 2 maja 2019, Stadion Śląski - najbardziej roztańczone miejsce w Polsce! Na scenie aż 20 wykonawców. Usłyszymy zagranicznych artystów, którzy od dekad cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Wśród nich m.in. zespół Alphaville i gwiazdy włoskiej muzyki pop Ricchi e Poveri. Pojawią się także: Fun Factory, portugalski DJ Drenchill oraz Kate Ryan, Danzel i Shaun Baker.

czytaj więcej

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018

20:00

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 to najlepszy i najgorętszy Sylwester na Stadionie Śląskim. Bezpośrednią transmisję z koncertu, prowadziła Telewizja Polsat. W tym roku wieczór upłynął nam pod hasłem Dyskotekowych Przebojów Wszechczasów. Koncert zgromadził ponad 40 tysięcy osób na stadionie oraz 2,4 mln przed telewizorami.

czytaj więcej

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017

20:00

To była gorąca Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach. Najlepszą muzyczną rozgrzewkę, publiczności zgromadzonej pod sceną i widzom przed telewizorami energetycznym miksem hitów zgotowali topowi polscy i zagraniczni wykonawcy. Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 w Polsacie, Polsacie 2, Polsacie News i Polsacie News 2 przyciągnęła średnio 2,6 miliona widzów oraz około 50 tysięcy osób przed sceną.

czytaj więcej

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016

2016

Music Company, organizator wykonawczy Sylwestrowej Mocy Przebojów TV POLSAT, zaprosił widzów na najbardziej roztańczoną imprezę sylwestrową z hitami lat 80.

czytaj więcej