Stand-up Grzegorza Halamy 2 stycznia 2021 ! :)

Serdecznie zapraszamy na stand-up Grzegorza Halamy "Intymne życie grubasa"!🔝🤩
🎤Grzegorz Halama po pięcioletniej prezerwie powrócił na scenę rewolucyjnym, bo taki ma styl, podejściem do kabaretu i stand-up’u. 47-letni singiel z otyłością 2. stopnia, po rozwodzie z alimentami i kredytem we franku szwajcarskim, samotnie wychowujący pięciolatka. Jak komentuje na scenie sam artysta: "Życie zaczyna się po czterdziestce".
🧑‍🎤Nowy program Grzegorza Halamy to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się na obserwacjach życia codziennego, zestaw monologów z dużą dozą humoru.🤣 Grzegorz Halama w swoim niepowtarzalnym stylu, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.
🆒"Intymne życie grubasa" to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi przez artystę. Zobaczymy codzienne perypetie z życia "grubasa". Jakie są przyczyny tycia? Jak wygląda wizyta w fitness klubie? Jak umiejętnie prawić komplementy kobietom? Usłyszymy także o tym, jaką wiedzę czerpiemy z bajek na temat relacji damsko-męskich.
🗣Program jest bardzo osobisty, artysta prezentuje w nim ogromny dystans do samego siebie, zapraszając widzów na wycieczkę do świata wewnętrznych przeżyć "grubasa".
🎥Transmisja bezpłatna na profilu Facebooku Dzielnicy Bemowo oraz kanale YouTube Dzielnicy Bemowo 2️⃣ stycznia 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ r. o godz. 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣.

Producentem wykonawczym jest Music Company.