Ostatnie bilety na noworoczny koncert "Niemen inaczej" w Teatrze Roma w Warszawie!

30 grudnia o 20:30 w warszawskim Teatrze Roma rozpocznie się ostatni w tym roku koncert "Niemen inaczej".  Na scenie w ponadczasowych piosenkach Czesława Niemena wystąpią Natalia Niemen, Sławek Uniatowski, Janusz, Radek, Stanisław Sojka, Kwartet Rampa oraz gość specjalny Olga Szomańska. 

Ostatnie dni roku jubileuszowego 80. urodzin Czesława Niemena to doskonały moment by, znów zanurzyć się w jego twórczości, tej świetnie znanej i popularnej jak "Pod Papugami", 'Sen o Warszawie" czy "Dziwny jest ten świat" jak i mniej rozpoznawalnej - "spodchmurkapelusza". Koncert zapowiada się niezwykle tym bardziej, że prócz wybitnych artystów trasy, którzy znani są z interpretacji piosenek Niemena jak Stanisław Sojka Natalia Niemen, Sławek Uniatowski czy Janusz Radek w koncercie pojawi się gość specjalny Olga Szomańska. 

Solistom towarzyszył będzie zespół uznanych muzyków sesyjnych oraz KWARTET RAMPA. W sprzedaży pozostały ostatnie bilety. Zapraszamy serdecznie do spotkania z wybitnymi polskimi artystami i ponadczasową muzyką Czesława Niemena. Bilety pod tym linkiem:  https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/niemen-inaczej/?partner=musiccompanyniemen