Magiczne spotkanie z Leonardem Cohenem we Włodawie

Wspaniały koncert „Cohen i kobiety kameralnie” z udziałem Anity Lipnickiej, Natalii Kukulskiej, Barbary Wrońskiej i Matyldy Damięckiej zakończył w niedzielny wieczór XX jubileuszowy Festiwal Trzech Kultur we Włodawie. Wokalistkom na scenie towarzyszyły zespół pod kierownictwem Leszka Biolika, a przed sceną artystów oklaskiwała licznie zgromadzona, na placu synagogalnym, włodawska publiczność. W tym magicznym miejscu, spotkania kultur, doświadczonego tragiczną wojenną historią a dziś trójstyku granic, Polski, Ukrainy i Białorusi, muzyka i teksty Leonarda Cohena miały specjalny wydźwięk.

Dziękujemy dyrekcji Muzeum Zespołu Synagogalnego oraz władzom Włodawy za zaproszenie do udziału w wydarzeniu. Cieszymy się, że projekt „Cohen i kobiety” mógł być jego częścią.

Zapraszamy na kolejne koncerty "Cohen i kobiety" już w dużym składzie z udziałem wokalistek, które wystąpiły we Włodawie, a także Grażyny Łobaszewskiej, Darii Zawiałow Julii Pietruchy i Pauliny Przybysz.

24 listopada jesteśmy w Bydgoszczy, 25 listopada w Gdańsku, a 9 grudnia we Wrocławiu.  Kolejne koncerty trasy "Cohen i kobiety" już wiosną 2020 roku.