Koncert Sławka Uniatowskiego.

Zapraszamy na specjalną odsłonę koncertu Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych, muzycznych idoli oraz specjalnie przygotowanym świątecznym repertuarem. 🎼🎄🎶
✨Wodecki, Zaucha, Sinatra, Szczepanik i Wham.✨ Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos oraz niepowtarzalny klimat koncertu sprawią, że wieczór ten na długo pozostanie w Państwa pamięci.
🎤🎹Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.🎵Pod koniec 2008 r. założył zespół Uniatowski Project.
🤩Uniatowski – jako jedyny wokalista z Polski – miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego, Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami, wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgera.💗
📽Transmisja koncertu odbędzie się 18.12.2020 r. o godz. 19:00 na naszym profilu Dzielnicy Bemowo na Facebooku oraz kanale YouTube. Oglądanie transmisji jest bezpłatne. :)