Koncert online Andrzeja Piasecznego.

Zapraszamy Was na pierwszy koncert w 2021 roku.

30 stycznia będziecie mogli zobaczyć wyjątkową odsłonę koncertu Andrzeja Piasecznego z klasycznymi kolędami
oraz muzyką z albumu "Zimowe❄️piosenki" w specjalnie przygotowanych aranżacjach.✨🎼✨

💖Charyzmatyczny artysta obdarzony nieprzeciętnym głosem, a także zdolnością tworzenia wartościowych,
poruszających tekstów zapewni nam niezwykle ciepłą atmosferę wydarzenia muzycznego. 🎶
Na koncercie usłyszymy m.in. utwory z platynowej płyty "Zimowe piosenki", nagranej wspólnie z Sewerynem Krajewskim w 2012 r.
🎤Andrzej Piaseczny – znakomity polski wokalista, od lat cieszący się niesłabnącą popularnością. W latach 1992–1997 frontman zespołu Mafia, od 1998 r. artysta solowy.🎵🏵Laureat licznych nagród publiczności, m.in. Telekamery, SuperJedynek, Eska Music Awards, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. 🌟Autor takich przebojów jak "Imię deszczu", "Niecierpliwi", "Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Rysowane Tobie" czy "Śniadanie do łóżka".
🏆Był kapitanem zwycięskiej drużyny w trzeciej edycji programu "Bitwa na głosy", a także trenerem w kilku edycjach "The Voice of Poland". Aktualnie po raz drugi zasiada w gronie jurorów programu "The Voice Senior".
🎉W 2017 roku wokalista świętował 2️⃣5️⃣-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został wydany w formie płyty CD.
🎥Transmisja bezpłatna w sobotę, 3️⃣0️⃣ stycznia, o godz. 18:00 na profilu Facebook oraz kanale YouTube (można oglądać na tv:) ) -  Dzielnicy Bemowo.