Koncert Muniek i Przyjaciele.

Na żywo , akustycznie i bliżej ludzi – tak Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele zagrają dla Was na Scenie Letniej Stadionu Śląskiego! 

Legenda polskiej sceny muzycznej podczas koncertu zaprezentuje swoje największe hity, zarówno te z repertuaru zespołów T. Love, Szwagierkolaska, jak i z działań solowych. Nie zabraknie takich utworów jak „King”, „I Love You” czy „Bóg”. Ich akustyczne brzmienie przypadnie do gustu zarówno największym fanom Artysty, jak i tym, którzy chcą spędzić wakacyjny czas przy muzyce relaksującej, ale i niosącej ze coś więcej! 

Muniek i Przyjaciele wyruszyli we wspólną podróż jesienią roku 2018. Początkowo, projekt ten miał być wyłącznie koncertową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w kameralnych salach, „bliżej ludzi”. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia zaowocował powstaniem albumu dokumentującego ponad 80 koncertów, podczas których zespół objechał kilka razy całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na scenach krajowych letnich festiwali oraz na Stadionie Narodowym. 

Jako producent serdecznie zapraszamy! :)


Bilety w serwisie ebilet.pl w cenie od 79 zł do wyczerpania I puli! 

II pula biletów - 89 zł

III pula - 99 zł.