Music Company po raz czwarty wyprodukuje Sylwestrową Moc Przebojów dla telewizji Polsat

Miło nam poinformować, że Music Company po raz czwarty w historii wyprodukuje dla telewizji Polsat Sylwestrową Moc Przebojów. To dla nas ogromna satysfakcja współpracować z jednym z najlepszych i najważniejszych nadawców w Polsce, który swoją ofertę kieruje do tak ogromnej rzeszy odbiorców. W tym roku w raz z naszymi partnerami: Jakubem Chełstowski - Marszałkiem Województwa Śląskiego i Marcinem Krupą, Prezydentem Miasta Katowice oraz telewizją Polsat zapraszamy na gościnny Stadion Śląski w Chorzowie. W tę wyjątkową ostatnią noc w roku wystąpią m.in. Ronni Ferrari, Daj to głośniej, DJ Bobo, La Bouche, Captain Jack, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Piersi, Feel, Enej, w także wykonawcy nurtu disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 to jeszcze większe niż przed rokiem wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób. Zapraszamy na Stadion Ślaski i do telewizji Polsat. Start Sylwestrowej Mocy Przebojów o godzinie 20.00.

czytaj więcej

Ostatnie bilety na noworoczny koncert "Niemen inaczej" w Teatrze Roma w Warszawie!

30 grudnia o 20:30 w warszawskim Teatrze Roma rozpocznie się ostatni w tym roku koncert "Niemen inaczej". Na scenie w ponadczasowych piosenkach Czesława Niemena wystąpią Natalia Niemen, Sławek Uniatowski, Janusz, Radek, Stanisław Sojka, Kwartet Rampa oraz gość specjalny Olga Szomańska. W sprzedaży ostatnie bilety zapraszamy!

czytaj więcej

Dodatkowy koncert "Cohen i Kobiety" w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie

Miło nam poinformować, że koncert trasy "Cohen i Kobiety" 30 marca 2020 roku w warszawskim Teatrze Roma został WYPRZEDANY. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom fanów twórczości Leonarda Cohena uruchomiliśmy sprzedaż dodatkowego koncertu, który odbędzie się w Romie również 30 marca, ale o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie. Będzie to ostatnia szansa na spotkanie z wyjątkową muzyką kanadyjskiego barda, a także z wspaniałymi wokalistkami i gwiazdami: Anitą Lipnicką, Natalią Kukulską, Darią Zawiałow, Grażyną Łobaszewską, Julią Pietruchą, Barbarą Wrońską i Matyldą Damięcką.

czytaj więcej

Żegnamy naszego Mistrza Romualda Lipko....

Odszedł nasz Mistrz i nasz Przyjaciel, wielki muzyk i wspaniały człowiek - Romuald Lipko, z którym mieliśmy okazję nie raz współpracować i przejechać nie jedną trasę. Wychowaliśmy się na muzyce Budki Suflera, słuchaliśmy z zapartym tchem dzięków które komponował, genialnych piosenek i płyt, które przeszły do historii polskiej muzyki rozrywkowej. To ogromna strata dla nasz wszystkich i całej branży muzycznej…. Rodzinie i bliskim przekazujemy nasze najszczersze kondolencie.

czytaj więcej

„Poeci rocka”: 8 marca w Dzień Kobiet Sławek Uniatowski zaśpiewa „Woman” w Trójmieście.

„Woman” Johna Lennona w wykonaniu Sławka Uniatowskiego to jeden z hitów nowej trasy „Poeci rocka” w której mogą wziąć udział widzowie w największych miastach w Polsce. 8 marca w Dzień Kobiet artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Lena Romul, John Porter, Piotr Rogucki i Łukasz Lach, a także wspominany Sławek Uniatowski, wystąpią gdyńskiej Arenie.

czytaj więcej

Kolejne przesunięte koncerty "Poeci rocka" i "Cohen i Kobiety"

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Rządu RP o odwołaniu imprez masowych oraz o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury, z uwagi na zagrożenie koronawirusem, zadecydowaliśmy o przeniesieniu na inny termin koncertów:

czytaj więcej

"Poeci rocka" koncert w Łodzi przesunięty na 26 maja !

"Poeci rocka" koncert w Łodzi przesunięty na 26 maja !

czytaj więcej

Zostań z nami. Akcja #ZatrzymamBilet

Kryzys, który dotyka naszą branżę, możemy przetrwać jeśli będziemy działać wspólnie. Od lat mamy przyjemność produkować wydarzenia muzyczne oraz teatralne i dostarczać Wam wielu pozytywnych wrażeń.

czytaj więcej

Nowa data koncertu "Cohen i Kobiety" w Teatrze Roma w Warszawie niebawem.

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Rządu RP

czytaj więcej

20 września koncert "Cohen i Kobiety" w Netto Arenie w Szczecinie

Już po raz trzeci i mamy nadzieje ostatni, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu trasy "Cohen i Kobiety" w Szczecinie.

czytaj więcej

Poeci rocka w Łodzi w nowym terminie! Zapraszamy 17 listopada do Wytwórni.

"Poeci rocka" koncert w Łodzi przesunięty na 17 listopada!

czytaj więcej

Koncert "Poeci rocka" w Bydgoszczy przełożony na 21 października

Bydgoski koncert trasy "Poeci rocka", który miał się odbyć 19 kwietnia a następnie 17 czerwca z uwagi na sytuację epidemiologiczną został przełożony na 21 października.

czytaj więcej

NOWA DATA "Poeci rocka w ICE Kraków 30 sierpnia!

Mamy już nową datę koncertu "Poeci rocka" w ICE w Krakowie, który miał się odbyć 15 marca, a następnie 10 czerwca i z powodów epidemiologicznych musiał zostać przesunięty. Nowa data to 30 sierpnia.

czytaj więcej

Koncert IKONY MUZYKI Poeci Rocka w Bydgoszczy przeniesiony.

Szanowni Państwo, wobec dzisiejszej decyzji władz państwowych – ogłoszonej wspólnie przez Premiera RP i Ministra Zdrowia - o objęciu całego terytorium kraju żółtą strefą, w wyniku czego od 10 października będą obowiązywać dodatkowe restrykcje związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 .

czytaj więcej

Koncert IKONY MUZYKI Poeci Rocka w Krakowie przeniesiony.

Szanowni Państwo, wobec dzisiejszej decyzji władz państwowych – ogłoszonej wspólnie przez Premiera RP i Ministra Zdrowia - o objęciu całego terytorium kraju żółtą strefą,w wyniku czego od 10 października będą obowiązywać dodatkowe restrykcje związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 .

czytaj więcej