WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED WYDARZENIEM.

Droga Publiczności! Cieszymy się, że już niedługo spotkamy się na wydarzeniu.

czytaj więcej

Koncert Cohen i kobiety w Zabrzu przeniesiony.

Koncert Cohen i kobiety w Zabrzu przeniesiony!

czytaj więcej

Bemowska Strefa Śmiechu 27/11 i 4/12! :)

Bemowska Strefa Śmiechu już w najbliższy piątek!

czytaj więcej

Koncerty w Bydgoszczy i Krakowie z nowymi datami.

Koncerty w Bydgoszczy i Krakowie z nowymi datami.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety w Zabrzu z nową datą!

Cohen i Kobiety w Zabrzu, w 2021.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety w Warszawie, w 2021 roku.

Cohen i Kobiety w Warszawie, w 2021 roku.

czytaj więcej

Koncert w Bydgoszczy - nowa data wkrótce!

Drodzy Państwo, w związku z przedłużeniem zakazu imprez masowych i kulturalnych jesteśmy zmuszeni przełożyć bydgoski koncert IKONY MUZYKI Poeci Rocka na inne termin. O nowej dacie postaramy się Państwa jak najszybciej poinformować. Zespół Music Company

czytaj więcej

Krakowski koncert z nową datą!

Drodzy, ze względu na panujące nadal restrykcję uniemożliwiające zagranie nam najbliższego koncertu, przynosimy Wam nową datę, na krakowski koncert #IKONYMUZYKI #PoeciRocka w ICE Kraków Congress Centre - ????20 czerwca 2021????. Nie jest to odległa data, więc cieszymy się jeszcze bardziej. ???? Uprzedzając pytania : wszystkie bilety zachowują ważność. Mamy nadzieję, że jest to już ostateczny termin. Jeżeli chodzi o koncert w Bydgoszczy, prosimy Was jeszcze o chwilę cierpliwości, robimy co możemy!

czytaj więcej

Koncert Patrycji Markowskiej w Warszawie.

Mamy dla Was kolejną rewelacyjną propozycję muzyczną! Serdecznie zapraszamy na koncert jednej z najbardziej rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej – Patrycji Markowskiej!

czytaj więcej

Cohen i Kobiety w TM ROMA - nowa data.

Drodzy, z wielką radością przedstawiamy Wam nową datę koncertu Cohen i Kobiety w Teatrze Muzycznym ROMA, w Warszawie.

czytaj więcej

Koncert Muniek i Przyjaciele.

Koncert Muniek i Przyjaciele.

czytaj więcej

Wilki na warszawskim koncercie.

Wilki na warszawskim koncercie.

czytaj więcej

Przed nami Dni Wilanowa! Kto wystąpi?

Miło nam poinformować, że podobnie jak przed rokiem Music Company odpowiada za współorganizację muzycznej strony Dni Wilanowa. Tym razem na plaży Wilanów 8 września w niedzielę wystąpią Natalia Nykiel, Michał Szpak i Andrzej Piaseczny. W imieniu naszego partnera Dzielnicy Wilanów zapraszamy serdecznie nie tylko na niedzielne koncerty gwiazd, ale na całe wydarzenie, które da możliwość dobrej zabawy przez cały weekend 6-8 września br, mieszkańcom i gościom. W programie prócz koncertów, spektakl teatralny, piknik rodzinny, biegi czy wspólny trening z Anną Lewandowską. Zapraszamy !

czytaj więcej

Cohen i Kobiety po raz pierwszy we Wrocławiu już 9 grudnia. Bilety już dostępne!

Już 9 grudnia o godzinie 20:30 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, będzie można posłuchać ponadczasowych piosenek Leonarda Cohena w interpretacjach uznanych wokalistek Anity Lipnickiej, Natalii Kukulskiej, Darii Zawiałow, Grażyny Łobaszewskiej, Julii Pietruchy, Barbary Wrońskiej i Matyldy Damięckiej. Paniom będzie towarzyszył zespół pod kierownictwem muzyka Republiki, Leszka Biolika. Zapraszamy, biletu już dostępne!

czytaj więcej

Piosenki z Drugiej Ręki za nami koncert w Sopocie !

Za nami pierwszy z koncertów jesiennej trasy „Piosenki z Drugiej Ręki”. W Sopocie publiczność w Operze Leśnej wyśmienicie bawiła się przy parodiach w wykonaniu najlepszych YouTuberów: Letniego Chamskiego Podrywu, Cyber Mariana, Chwytaka, Jano, Na pełnej i Kabaretu Czwarta Fala oraz gwiazd łączących świat cyfrowy z realnym: Łobuzów i Sławomira. Koncert wiązanką największych przebojów otworzyły właśnie Łobuzy. Były "Ona czuje we mnie pinądz", "Łobuz kocha najbardziej" i ostatni wielki przebój zespołu "Zbuntowany anioł" a zakończył przebojowy Sławomir, który długo jeszcze po zakończeniu show rozdawał autografy. Zapraszamy na kolejne koncerty trasy „Piosenki z Drugiej Ręki”. Najbliższa szansa by zobaczyć wszystkich wykonawców już 6 października na Torwarze w Warszawie.

czytaj więcej