Cohen i Kobiety w TM ROMA - nowa data wkrótce!

Cohen i Kobiety w TM ROMA - nowa data wkrótce!

czytaj więcej

Telewizja Kłamie w Warszawie - nowa data i miejsce.

Telewizja Kłamie w Warszawie - nowa data i miejsce.

czytaj więcej

Poeci Rocka w NOSPR Katowice. Muzyka bardów na dwóch koncertach!

Duże zainteresowanie koncertem trasy „Poeci Rocka” w sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, zmusiło nas do zorganizowanie jeszcze jednego koncertu. Wszystkich fanów muzyki niezapomnianych rockowych bardów takich jak Bob Dylan, David Bowie czy John Lennon, zapraszamy na dodatkowy koncert, który odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00. Kamienie milowe rocka zaprezentują uznani polscy artyści Krystyna Prońko, Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Sławek Uniatowski i gość specjalny trasy John Porter. Wokalistom towarzyszył będzie zespół Leszka Biolika.

czytaj więcej

Dziś mija 81. rocznica urodzin Czesława Niemena

Poprzedni rok upłynął nam pod znakiem rocznicy 80 urodzin Czesława Niemena, dodajmy upłynął niesamowicie szybko. Świętowaliśmy go z niesamowitą grupą artystów koncertu "Niemen Inaczej" - Natalią Niemen, Sławkiem Uniatowskim, Januszem Radkiem, Stanisławem Sojką, Kubą Badachem, Grażyną Łobaszewską, Michałem Szpakiem i Olgą Szomańską. Podczas niemal 20 koncertów w całej Polsce, które oklaskiwała wielotysięczna publiczność, muzycy i soliści pokazali nową często nieco inną stronę ogromnej muzycznej spuścizny, którą pozostawił po sobie Czesław Niemen. Dziś mija 81 rocznica urodzin Mistrza. Pamiętajmy o Niemenie.....

czytaj więcej

„POECI ROCKA” – 15 lutego pierwszy koncert trasy na Torwarze w Warszawie

W niedzielę 15 lutego w Warszawie rozpocznie się trasa koncertowa „Poeci rocka”. Pod tym tytułem kryją się znakomici polscy artyści: Krystyna Prońko, Sławek Uniatowski, John Porter, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Łukasz Lach i Lena Romul oraz ponadczasowa muzyka rockowych bardów, gigantów scen drugiej połowy XX wieku. W koncercie zabrzmią piosenki m.in. Davida Bowiego, Neila Younga, Boba Dylana, Johna Lennona, Jima Morrisona, Lou Reeda, czy Patti Smith. „Poetów Rocka” przygotowuje muzycznie Leszek Biolik, który odpowiada za sukces trasy „Cohen i Kobiety”, a narracyjnie dziennikarz Marcin Tercjak, który podczas koncertów ze specjalnie zaaranżowanego na scenie radiowego studia przybliży widzom historię piosenek i muzycznych legend. Kolejne koncerty trasy odbędą się w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy.

czytaj więcej

"Poeci rocka". Koncert w ICE Kraków przełożony na inny termin

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Premiera o odwołaniu imprez masowych, z uwagi na zagrożenie koronawirusem, którego kolejne przypadki zakażenia są ujawnianie niemal w całej Polsce. Zadecydowaliśmy o przeniesieniu na inny termin koncertu trasy „IKONY MUZYKI Poeci rocka”, który miał odbyć się w ICE, w Krakowie 15 marca. O nowej dacie koncertu poinformujemy Państwa niebawem. Music Company

czytaj więcej

"Poeci rocka" w ICE Kraków 10 czerwca godzina 18:00

Dziś mamy dla Państwa dobrą informacje.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety w Szczecinie już 28 maja!

28 maja w Netto Arenie w Szczecinie odbędzie się koncert trasy „Cohen i Kobiety”, który pierwotnie miał odbyć się 27 marca.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety z Zabrzu w nowym terminie. Koncert przeniesiony na 8 listopada.

8 listopada to nowa data koncertu "Cohen i Kobiety" w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Koncert miał się pierwotnie odbyć 29 marca br.

czytaj więcej

Koncert "Poeci rocka" w Bydgoszczy przełożony na 17 czerwca.

Bydgoski koncert trasy "Poeci rocka", który miał się odbyć 19 kwietnia z uwagi na sytuację epidemiologiczną został przełożony na 17 czerwca

czytaj więcej

"Cohen i Kobiety" w Teatrze Roma w Warszawie z nową datą. Koncert 1 czerwca.

1 czerwca to nowa data koncertu "Cohen i Kobiety" w Teatrze Roma w Warszawie. Koncert miał się pierwotnie odbyć 30 marca br.

czytaj więcej

Wesołych Świąt, spokoju, zdrowia i niech muzyka nieustannie nas łączy!

Szanowni Państwo

czytaj więcej

Koncert Poetów rocka 10 czerwca w ICE w Krakowie nie odbędzie się. Nowa data wkrótce.

Szanowni Państwo Niestety z uwagi na sytuację epidemiologiczną jesteśmy zmuszeni do ponownego przełożenia koncertu trasy „Poeci rocka” w ICE w Krakowie, który miał się odbyć w środę 10 czerwca. Szukamy najlepszej daty koncertu na jesieni i już niebawem ją podamy.

czytaj więcej

NOWA DATA "Poetów rocka" w ICE w Krakowie. Zapraszamy na koncert 12 października!

Mamy już nową datę koncertu "Poeci rocka" w ICE w Krakowie, który miał się odbyć 15 marca i z powodów epidemiologicznych musiał zostać przesunięty. Nowa data to 12 października br.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety w warszawskiej Romie przeniesiony na 21.12!

To już kolejna zmiana wywołana sytuacją epidemiologiczną. Koncert "Cohen i Kobiety", który pierwotnie miał odbyć się 30 marca a następnie 1 czerwca i 11 września, w teatrze Roma w Warszawie zostaje przeniesiony na 21 grudnia. Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać z Państwem, artystami i muzyką Cohena.

czytaj więcej