„Poeci rocka”: 8 marca w Dzień Kobiet Sławek Uniatowski zaśpiewa „Woman” w Trójmieście.

„Woman” Johna Lennona w wykonaniu Sławka Uniatowskiego to jeden z hitów nowej trasy „Poeci rocka” w której mogą wziąć udział widzownie w największych miastach w Polsce. 8 marca w Dzień Kobiet artyści:  Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Lena Romul, John Porter, Piotr Rogucki i Łukasz Lach, a także wspominany Sławek Uniatowski, wystąpią  gdyńskiej Arenie.

W repertuarze koncertu znalazły się przeboje muzycznych gigantów lat 60. i 70. -  Davida Bowiego (Heroes), Eltona Johna (Goodbye Yellow Brick Road), Boba Dylana (One More Cup Of Coffee), T. Rex (Children Of The Revolution), The Doors z niezapomnianym Jimem Morrisonem (Riders On The Storm) czy Iggy’ego Popa (Passenger) i Lou Reeda (Perfect Day) . Nie zabraknie również piosenek rockowych poetek Joni Mitchell (Big Yellow Taxi) czy Patti Smith (Because The Night).

Warto wybrać się na koncert by przekonać się, jak te wielkie przeboje zabrzmią w nowych wykonanych polskich artystów, którym towarzyszy Leszek Biolik i jego zespół doskonałych instrumentalistów. Początek koncertu w Arenie w Gdyni o godzinie 19.00.