„Cohen i Kobiety” ostatni koncert w tym roku już 9 grudnia w NFM we Wrocławiu. Bilety wciąż w sprzedaży !

To będzie ostatnia szansa by zobaczyć „Cohen i kobiety” w tym roku. 9 grudnia zapraszamy wielbicieli muzyki i poezji Leonarda Cohena do Wrocławia. Początek koncertu w Narodowym Forum Muzyki o godzinie 20:30.

Tym razem piosenki legendarnego, zmarłego przed trzema laty kanadyjskiego barda, na scenie na nowo zinterpretują: Anita Lipnicka, Daria Zawiałow, Natalia Kukulska, Grażyna Łobaszewska, Matylda Damięcka,  Julia Pietrucha i Barbara Wrońska.

Jedna z gwiazd koncertu Daria Zawiałow, tak mówi o utworach, które wykonuje:

Ogromnie lubię ''Suzanne'', ale nie ukrywam, że to właśnie drugi utwór, który wykonuje czyli ''I'm Your Man'' jest moim ulubionym utworem Cohena. Absolutnie kocham tę piosenkę i aranżację Leszka Biolika. Wcielam się w rolę mężczyzny, który mimo tego, że jest draniem, ubóstwia ukochaną mu kobietę, walczy o jej względy. Mam w sobie wiele męskich cech, zawsze pracuję z mężczyznami, może dlatego tak dobrze odnajduję się w interpretacji tego utworu (śmiech). 

Zdecydowanie warto wybrać się na koncert by przekonać się na żywo o czym mówi Daria Zawiałow. "Cohen i Kobiety" to propozycja nie tylko dla fanów Cohena, ale wszystkich tych, którzy chcieliby doświadczyć emocji jakie niosą jego, śpiewane po polsku, największe przeboje w wykonaniu tak cenionych artystek. Bilety na stronie http://cohenikobiety.pl. Zapraszamy !