"Cohen i Kobiety" w Teatrze Roma w Warszawie z nową datą. Koncert 1 czerwca.

1 czerwca to nowa data koncertu "Cohen i Kobiety" w Teatrze Roma w Warszawie. Koncert miał się pierwotnie odbyć 30 marca br.

czytaj więcej

Koncert "Poeci rocka" w Bydgoszczy przełożony na 17 czerwca.

Bydgoski koncert trasy "Poeci rocka", który miał się odbyć 19 kwietnia z uwagi na sytuację epidemiologiczną został przełożony na 17 czerwca

czytaj więcej

Nowa data koncertu "Cohen i Kobiety" w Teatrze Roma w Warszawie niebawem.

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Rządu RP

czytaj więcej

Cohen i Kobiety z Zabrzu w nowym terminie. Koncert przeniesiony na 8 listopada.

8 listopada to nowa data koncertu "Cohen i Kobiety" w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Koncert miał się pierwotnie odbyć 29 marca br.

czytaj więcej

Zostań z nami. Akcja #ZatrzymamBilet

Kryzys, który dotyka naszą branżę, możemy przetrwać jeśli będziemy działać wspólnie. Od lat mamy przyjemność produkować wydarzenia muzyczne oraz teatralne i dostarczać Wam wielu pozytywnych wrażeń.

czytaj więcej

Cohen i Kobiety w Szczecinie już 28 maja!

28 maja w Netto Arenie w Szczecinie odbędzie się koncert trasy „Cohen i Kobiety”, który pierwotnie miał odbyć się 27 marca.

czytaj więcej

"Poeci rocka" koncert w Łodzi przesunięty na 26 maja !

"Poeci rocka" koncert w Łodzi przesunięty na 26 maja !

czytaj więcej

"Poeci rocka" w ICE Kraków 10 czerwca godzina 18:00

Dziś mamy dla Państwa dobrą informacje.

czytaj więcej

Kolejne przesunięte koncerty "Poeci rocka" i "Cohen i Kobiety"

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Rządu RP o odwołaniu imprez masowych oraz o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury, z uwagi na zagrożenie koronawirusem, zadecydowaliśmy o przeniesieniu na inny termin koncertów:

czytaj więcej

"Poeci rocka". Koncert w ICE Kraków przełożony na inny termin

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Premiera o odwołaniu imprez masowych, z uwagi na zagrożenie koronawirusem, którego kolejne przypadki zakażenia są ujawnianie niemal w całej Polsce. Zadecydowaliśmy o przeniesieniu na inny termin koncertu trasy „IKONY MUZYKI Poeci rocka”, który miał odbyć się w ICE, w Krakowie 15 marca. O nowej dacie koncertu poinformujemy Państwa niebawem. Music Company

czytaj więcej

„Poeci rocka”: 8 marca w Dzień Kobiet Sławek Uniatowski zaśpiewa „Woman” w Trójmieście.

„Woman” Johna Lennona w wykonaniu Sławka Uniatowskiego to jeden z hitów nowej trasy „Poeci rocka” w której mogą wziąć udział widzowie w największych miastach w Polsce. 8 marca w Dzień Kobiet artyści: Krystyna Prońko, Paulina Przybysz, Lena Romul, John Porter, Piotr Rogucki i Łukasz Lach, a także wspominany Sławek Uniatowski, wystąpią gdyńskiej Arenie.

czytaj więcej

Dziś mija 81. rocznica urodzin Czesława Niemena

Poprzedni rok upłynął nam pod znakiem rocznicy 80 urodzin Czesława Niemena, dodajmy upłynął niesamowicie szybko. Świętowaliśmy go z niesamowitą grupą artystów koncertu "Niemen Inaczej" - Natalią Niemen, Sławkiem Uniatowskim, Januszem Radkiem, Stanisławem Sojką, Kubą Badachem, Grażyną Łobaszewską, Michałem Szpakiem i Olgą Szomańską. Podczas niemal 20 koncertów w całej Polsce, które oklaskiwała wielotysięczna publiczność, muzycy i soliści pokazali nową często nieco inną stronę ogromnej muzycznej spuścizny, którą pozostawił po sobie Czesław Niemen. Dziś mija 81 rocznica urodzin Mistrza. Pamiętajmy o Niemenie.....

czytaj więcej

„POECI ROCKA” – 15 lutego pierwszy koncert trasy na Torwarze w Warszawie

W niedzielę 15 lutego w Warszawie rozpocznie się trasa koncertowa „Poeci rocka”. Pod tym tytułem kryją się znakomici polscy artyści: Krystyna Prońko, Sławek Uniatowski, John Porter, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Łukasz Lach i Lena Romul oraz ponadczasowa muzyka rockowych bardów, gigantów scen drugiej połowy XX wieku. W koncercie zabrzmią piosenki m.in. Davida Bowiego, Neila Younga, Boba Dylana, Johna Lennona, Jima Morrisona, Lou Reeda, czy Patti Smith. „Poetów Rocka” przygotowuje muzycznie Leszek Biolik, który odpowiada za sukces trasy „Cohen i Kobiety”, a narracyjnie dziennikarz Marcin Tercjak, który podczas koncertów ze specjalnie zaaranżowanego na scenie radiowego studia przybliży widzom historię piosenek i muzycznych legend. Kolejne koncerty trasy odbędą się w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy.

czytaj więcej

Żegnamy naszego Mistrza Romualda Lipko....

Odszedł nasz Mistrz i nasz Przyjaciel, wielki muzyk i wspaniały człowiek - Romuald Lipko, z którym mieliśmy okazję nie raz współpracować i przejechać nie jedną trasę. Wychowaliśmy się na muzyce Budki Suflera, słuchaliśmy z zapartym tchem dzięków które komponował, genialnych piosenek i płyt, które przeszły do historii polskiej muzyki rozrywkowej. To ogromna strata dla nasz wszystkich i całej branży muzycznej…. Rodzinie i bliskim przekazujemy nasze najszczersze kondolencie.

czytaj więcej

Poeci Rocka w NOSPR Katowice. Muzyka bardów na dwóch koncertach!

Duże zainteresowanie koncertem trasy „Poeci Rocka” w sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, zmusiło nas do zorganizowanie jeszcze jednego koncertu. Wszystkich fanów muzyki niezapomnianych rockowych bardów takich jak Bob Dylan, David Bowie czy John Lennon, zapraszamy na dodatkowy koncert, który odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00. Kamienie milowe rocka zaprezentują uznani polscy artyści Krystyna Prońko, Piotr Rogucki, Paulina Przybysz, Sławek Uniatowski i gość specjalny trasy John Porter. Wokalistom towarzyszył będzie zespół Leszka Biolika.

czytaj więcej