Cohen i kobiety

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Music Company podpisała umowę licencyjną z Centrum Dialogu Im. Marka Edelmana w Łodzi, na mocy której zorganizuje trasę koncertową „Cohen i kobiety”.

Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad tym projektem, a teraz oficjalnie możemy się już pochwalić! Koncert specjalny w zmienionej formule (obsada i oprawa wizualna) po raz pierwszy będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę, w Teatrze Ziemi Rybnickiej w ramach 22. edycji Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA Rybnik. 18 lutego wystąpią na jednej scenie Urszula Dudziak, Matylda Damiecka, Martyna Jakubowicz, Natalia Kukulska, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska i Daria Zawiałow. Jesienią ruszymy w trasę po Polsce.

Specjalny i niezwykły Koncert Galowy poruszających piosenek Leonarda Cohena - legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety.

Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretują na nowo czołowe, polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia. Na jednej scenie wystąpią Artystki, które postanowiły zmierzyć się z twórczością Leonarda Cohena - kanadyjskiego barda, szczególnie bliskiego polskiej publiczności.

Wystąpią : Urszula DUDZIAK, Matylda DAMIĘCKA, Martyna JAKUBOWICZ, Natalia KUKULSKA, Grażyna ŁOBASZEWSKA, Julia PIETRUCHA, Barbara WROŃSKA i Daria ZAWIAŁOW.

Niezapomniane przeboje In My Secret Life, Suzanne czy Dance Me To The End Of Love, zyskają nowy, kobiecy wymiar. Pomysłodawcą koncertu jest Marcin Tercjak, współautorem koncepcji Maciej Pilarczyk, a opracowania muzycznego Leszek Biolik. Koncert powstał w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2017.

W zmienionej formule na OFPA (w obsadzie i nowych wizualizacjach) koncert przygotował producent wykonawczy Music Company.

Bilety, informacje o OFPA 2018
http://ofpa.pl/main/